Home produkty / e-shop Konopné otruby

"Konopné otruby ~ vynikajúci zdroj vlákniny..."

Už 2 lyžice denne Vám poskytnú dostatok vlákniny. Chutia skoro ako mletý mak, preto môžete v mnohých receptoch nahradiť časť maku extra porciou vlákniny! A keď vám niečo "leží v žalúdku", stačí zamiešať lyžicu v teplej vode a hneď vám bude lepšie... Super, nie?

Určite sa Vám stane, že sa občas "nekontrolovane prejete", alebo to niekde na návšteve preženiete s jedlom či pitím... :) No a vtedy sú konopné otruby na nezaplatenie! Okrem toho ich ocenia všetci, ktorí túžia chodiť pravidelne a každý deň na záchod alebo chcú aktívne chudnúť! Skúste sami a uvidíte, aký je život jednoduchý!

 

Konopné otruby

Konopné otruby BIO 200 g

Alebo aj konopná vláknina. Excelentný zdroj nerozpustnej vlákniny a bielkovín, ale aj minerálov (železo, horčík, mangán, meď, fosfor) a kyseliny listovej (vitamín B9).

3,90 €

Detaily produktu

Konopné otruby BIO 500 g

Veľké ekonomické balenie! Excelentný zdroj nerozpustnej vlákniny a bielkovín, ale aj minerálov (železo, horčík, mangán, meď, fosfor) a kyseliny listovej (vitamín B9).

6,98 €

Detaily produktu

Nič vás nezastaví, môžete robiť všetko naplno a s chuťou!

 

SUM HEMPOWERTM konopný proteínový nápoj v prášku obsahuje iba kvalitné suroviny a iba prírodné arómy! Vyberte si z troch príchutí alebo 100% čistý natural.

 

chcem zistiť viac o SUM HEMPOWERTM !

 

Voňavá a ľahká, budete ju milovať!

 

SUM HEMPCOFFEE je vynikajúca zmes jemne praženej bio fair trade kávy 100% arabika a bio konopného semienka. Vyberte si z dvoch prírodných príchutí alebo natural.

 

chcem zistiť viac o konopnej káve SUM HEMPCOFFEE !

 

V jednej lyžici toľko Omega-3 ako v porcii lososa!

 

Konopný olej je unikátnym zdrojom Omega-3 a Omega-6 v dokonale vyváženom pomere! S vysokým obsahom vitamínu E. Vyvážte konvenčnú stravu niečím extra!

 

chcem zistiť viac o konopnom oleji SUM !