Home produkty / e-shop Konopný čaj MY HEMP CHAI!

Konopný čaj

RUČNE ZBIERANÉ BIO KONOPNÉ KVETY A VŇAŤ, VÝBEROVÁ KVALITA.

Konopný čaj, najmä vňať z hornej časti rastliny obsahuje široké spektrum kanabinoidov, terpény a fenoly. V súčasnej dobe existuje množstvo štúdií na tému kanabinoidov, na wikipédii sa môžete dočítať napr. o ich analgetickom (tlmí bolesť), protizápalovom, neuroprotektívnom a protialergickom účinku, tiež, že prispievajú k uvoľňovaniu svalstva, podpore imunity, zlepšeniu nálady a chuti do jedla a zníženiu vnútroočného tlaku... Okrem toho chutí naozaj výborne. Náš konopný čaj neobsahuje omamné látky (ako napr. THC). A navyše, všetky naše konopné čaje sú balené v 100% kompostovateľnom obale!

 

Konopný čaj MY HEMP CHAI!

MY HEMP CHAI! bio/organic GO HOME 25 g

Čistý bio konopný čaj, výberová kvalita - ručne zbierané kvety a vňať z konopy siatej z ekologického poľnohospodárstva. V 100% kompostovateľnom obale.

4,69 €

Detaily produktu

MY HEMP CHAI! bio/organic MO ROCCO 45 g

Bio certifikovaný konopný čaj v tradičnej čajovej zmesi a la Tuarég - so zeleným čajom a mätou. Výberová kvalita ručne zbieraných konopných kvetov a listov z ekologického poľnohospodárstva. V 100% kompostovateľnom obale.

5,75 €

Detaily produktu

MY HEMP CHAI! bio/organic THE ARTIST 25 g

Bio certifikovaný konopný čaj - vyvážená bylinná konopná čajová zmes s nechtíkom, verbenou a medovkou. Výberová kvalita ručne zbieraných konopných kvetov a listov z ekologického poľnohospodárstva. V 100% kompostovateľnom obale.

4,69 €

Detaily produktu

MY HEMP CHAI! bio/organic BERRY BEARY 45 g

Bio certifikovaný konopný čaj - vyvážená bylinná konopná čajová zmes s goji, zázvorom, ibištekom a citrónovou trávou. Výberová kvalita ručne zbieraných konopných kvetov a listov z ekologického poľnohospodárstva. V 100% kompostovateľnom obale.

5,75 €

Detaily produktu