Home produkty / e-shop Konopný olej

Náš konopný olej ~ vynikajúca chuť a kvalita bez kompromisov!

Naozaj. Náš konopný olej s vysokým obsahom Omega-3 a vitamínu E je lisovaný za studena z výberových konopných semienok.

Konopný olej patrí medzi najhodnotnejšie rastlinné oleje, najmä vďaka vysokému obsahu omega-3 polynenasýtených mastných kyselín (ALA), vitamínu E a vyváženého pomeru omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Faktom je, že náš konopný olej už v 1 lyžici (12 ml) obsahuje cca 2,5 g omega-3 (čo je minimálne 30x viac, ako lyžica bežného slnečnicového oleja) a 70 - 90 % denného referenčného príjmu vitamínu E (dospelá osoba). Náš konopný olej je vďaka poctivo vybranej surovine a pravidelnému testovaniu každej šarže skutočne jedným z najkvalitnejších na trhu, navyše fľašovaný v ochrannej atmosfére, čo zaručuje dlhodobú čerstvosť produktu. Konopný olej si môžete dať len tak, na lyžičke, alebo pokvapkajte či nalejte na akékoľvek hotové jedlo, ktoré príjemne dochutí a ako bonus aj krásne dozdobí. Zamiešajte do šalátu, pomazánky, nalejte na hrianku! Skúste spraviť majonézu, zmiešajte konopný olej, kozí jogurt, trochu horčice a byliniek...Mňam! A ak ho fakt do seba nemôžete dostať, lebo ste zarytý požívač bravčovej masti, tak sa ním môžete aspoň natrieť - ukľudňuje a zvláčňuje pokožku!

 

Konopný olej

Konopný olej BIO 250 ml

Úplne čerstvý bio konopný olej, krásny tmavo zelený a voňavý! Omega-3 a 6, vitamín E, k tomu charakteristická plná chuť...asi najlepší panenský olej vôbec...

9,80 €

Detaily produktu

Konopný olej BIO 100 ml

Čerstvý bio konopný olej, krásny tmavo zelený a voňavý! Novinka - malé cestovné balenie. Omega-3 a 6, vitamín E, k tomu charakteristická plná chuť...asi najlepší panenský olej vôbec...

4,98 €

Detaily produktu

Konopný olej BIO 500 ml

Výnimočne kvalitný a úplne čerstvý bio konopný olej, krásny tmavo zelený a voňavý! Už od 6ks len za 13,90€ a doprava zdarma! Náš konopný olej SUM je lisovaný za studena a fľašovaný s ochrannou atmosférou.

14,90 €

Detaily produktu

Konopný olej z naklíčených semienok BIO 250 ml

Unikátny konopný olej z naklíčených semienok. Vegáni vedia, prečo si semienka a oriešky pred konzumáciou namáčajú vo vode - sú potom lepšie stráviteľné a živiny v nich lepšie využiteľné. Lisovaný za studena.

10,80 €

Detaily produktu

Konopný olej z naklíčených semienok BIO 500 ml

Unikátny konopný olej z naklíčených semienok. Vegáni vedia, prečo si semienka a oriešky pred konzumáciou namáčajú vo vode - sú potom lepšie stráviteľné a živiny v nich lepšie využiteľné. Lisovaný za studena.

16,90 €

Detaily produktu

Konopný olej BIO 5l

Výnimočne kvalitný a úplne čerstvý bio konopný olej, krásny tmavo zelený a voňavý! Veľké 5-litrové balenie pre niekoľko rodín či priateľov.

123,00 €

Detaily produktu

 

Voňavá a ľahká, budete ju milovať!

 

SUM HEMPCOFFEE je vynikajúca zmes jemne praženej bio fair trade kávy 100% arabika a bio konopného semienka. Vyberte si z dvoch prírodných príchutí alebo natural.

 

chcem zistiť viac o konopnej káve SUM HEMPCOFFEE !