Home produkty / e-shop Konopný proteín Konopný proteín Be Vegan Hero kokosový BIO 200 g
SUM Organic Hemp Protein Shake Coconut 200 g / SUM Bio konopný proteín Coconut, Be Vegan Hero 200 g
SUM Organic Hemp Protein Shake Coconut 2,5 kg / SUM Bio konopný proteín Coconut, Be Vegan Hero 2,5 kg
SUM Organic Hemp Protein Shake 200 g / SUM Bio konopný proteín Be Vegan Hero 200 g
SUM Organic Hemp Protein Shake 200 g / SUM Bio konopný proteín Be Vegan Hero 200 g

Konopný proteín Be Vegan Hero kokosový BIO 200 g

SUM BE VEGAN HEROTM COCONUT výživný BIO konopný proteín s kokosovou múkou. Jemne osladený nektárom z kokosových kvetov. Chutný a výživný, rýchla príprava! Iba kvalitné bio suroviny a len prírodné arómy. Nič viac!
8,00 €
(cena s DPH)
Výživové údaje:
(na 100 g výrobku)
energia: 1529 kJ / 365 kcal
tuky: 9,4 g (z toho: nasýtené mastné kyseliny: 2,1 g)
sacharidy: 23 g (z toho: cukry: 20 g)
vláknina: 18 g
bielkoviny: 38 g
soľ**: 0,13 g
** bez prídavku soli. Soľ je obsiahnutá v potravine len v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.

minerály: železo 16,7 mg / 120%*; fosfor 1260 mg / 180%*; horčík 560 mg / 149%*; zinok 8,40 mg / 84%*; meď 1,47 mg / 147%*; mangán 10,5 mg / 525%*; draslík 1318 mg / 66%*
vitamíny: tiamín (B1) 0,91 mg / 83%*; vitamín B6 1,05 mg / 75%*; kyselina listová 154 μg / 77%*
* denné referenčné príjmy vitamínov a minerálnych látok (dospelí).
Zloženie:
konopný proteínový prášok*, cukor z kokosových kvetov*, kokosová múka* 11,5%, prírodná aróma.
* = bio, z ekologického poľnohospodárstva
Krajina pôvodu:
suroviny EÚ / mimo EÚ, vyrobené na Slovensku
Popis produktu

SUM BE VEGAN HERO TM je nová séria BIO certifikovaných konopných proteínov na prípravu výživných koktejlov. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou alebo rastlinným mliekom, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané BIO suroviny a iba prírodné arómy. Jemne osladený bio nektárom z kokosových kvetov. Bez GMO či akýchkoľvek umelých aditív. Prirodzene nutrične hodnotná zmes na prípravu koktejlu s vysokým obsahom komplexných bielkovín (až do 40%).

Hlavné zložky výrobku SUM BE VEGAN HERO TM KAKAO:

*Konopný proteín, BIO, raw. Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikronutrienty.

*Kokosová múka bio. Kokosová múka samozrejme nie je strúhaný kokos, ako ho bežne poznáme. Je to jemne mletá múčka z dužiny kokosového orecha po vylisovaní oleja. Kokosová múka pochádza z oblasti Filipín a Srí-lanky, v rámci Fair-trade projektov. Znamená to trvalo udržateľnú produkciu, žiadna detská práca, žiadne chemikálie a skutočné rešpektovanie lokálneho ekosystému. V tomto prípade nehrozí, že by ohrozené živočíchy či rastliny stratili svoje prirodzené prostredie. Práveže naopak, kúpou kokosových produktov v bio a fair-trade kvalite podporíte trvalú udržatelnosť ekosystému v týchto lokalitách.