Home produkty / e-shop Konopný proteín Konopný proteín Be Vegan Hero kakaový BIO 500 g
SUM Organic Hemp Protein Shake Kakao 500 g / SUM Bio konopný proteín Kakao, Be Vegan Hero 500 g
SUM Organic Hemp Protein Shake Kakao 200 g / SUM Bio konopný proteín Kakao, Be Vegan Hero 200 g

Konopný proteín Be Vegan Hero kakaový BIO 500 g

SUM BE VEGAN HEROTM KAKAO výživný BIO konopný proteín s kakaom. Jemne osladený nektárom z kokosových kvetov. Chutný a výživný, rýchla príprava! Iba kvalitné bio suroviny a len prírodné arómy. Nič viac!
16,00 €
(cena s DPH)
Výživové údaje:
(na 100 g výrobku)
energia: 1521 kJ / 363 kcal
tuky: 9,4 g (z toho: nasýtené mastné kyseliny: 1,9 g)
sacharidy: 23 g (z toho: cukry: 18 g)
vláknina: 17 g
bielkoviny: 38 g
soľ**: 0,12 g
** bez prídavku soli. Soľ je obsiahnutá v potravine len v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.

minerály: železo 18,2 mg / 130%*; fosfor 1323 mg / 189%*; horčík 589 mg / 157%*; zinok 9,13 mg / 91%*; meď 2,01 mg / 201%*; mangán 10,7 mg / 533%*; draslík 1249 mg / 62%*
vitamíny: tiamín (B1) 0,88 mg / 80%*; vitamín B6 1,02 mg / 73%*; kyselina listová 147 μg / 74%*
* denné referenčné príjmy vitamínov a minerálnych látok (dospelí).
Zloženie:
konopný proteínový prášok*, cukor z kokosových kvetov*, kakaový prášok odtučnený natural* 15%, prírodné arómy.
* = bio, z ekologického poľnohospodárstva
Krajina pôvodu:
suroviny EÚ / mimo EÚ, vyrobené na Slovensku
Popis produktu

SUM BE VEGAN HERO TM je nová séria BIO certifikovaných konopných proteínov na prípravu výživných koktejlov. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou alebo rastlinným mliekom, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané BIO suroviny a iba prírodné arómy. Jemne osladený bio nektárom z kokosových kvetov. Bez GMO či akýchkoľvek umelých aditív. Prirodzene nutrične hodnotná zmes na prípravu koktejlu s vysokým obsahom komplexných bielkovín (až do 40%). V balení praktická odmerka 30g.

Hlavné zložky výrobku SUM BE VEGAN HERO TM KAKAO:

*Konopný proteín, BIO, raw. Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikro-nutrienty.

*Kakao bio, natural, nealkalizované. Kakao, tiež nazývané "pokrm bohov" a často zaraďované medzi "superfoods" je známe hlavne ako výnimočný zdroj antioxidantov (flavonoidov), natural nealkalizované svetlejšie kakao ich obsahuje samozrejme viac, ako v Európe bežné, alkalizované tmavé kakao holandského typu. Bio kakao (okrem toho vysokej kvality a s certifikáciou pôvodu) je zárukou, že pri pestovaní neboli použité nebezpečné chemické pesticídy či hnojivá, a ani pri spracovaní neboli použité akékoľvek neekologické metódy či prostriedky. Takisto bio znamená skutočné rešpektovanie lokálneho ekosystému. Kúpou bio produktov prispievate k zachovaniu pôvodných ekosystémov a súčasne podporíte lokálne komunity.