Home produkty / e-shop Konopný proteín Konopný proteín Be Vegan Hero vanilkový BIO 500 g
SUM Organic Hemp Protein Shake Vanilla 500 g / SUM Bio konopný proteín Vanilka, Be Vegan Hero 500 g
SUM Organic Hemp Protein Shake Vanilla 200 g / SUM Bio konopný proteín Vanilka, Be Vegan Hero 200 g

Konopný proteín Be Vegan Hero vanilkový BIO 500 g

SUM BE VEGAN HEROTM VANILLA výživný BIO konopný proteín s vanilkovým extraktom. Jemne osladený nektárom z kokosových kvetov. Chutný a výživný, rýchla príprava! Iba kvalitné bio suroviny a len prírodné arómy. Nič viac!
16,00 €
(cena s DPH)
Výživové údaje:
(na 100 g výrobku)
energia: 1512 kJ / 360 kcal
tuky: 8,9 g (z toho: nasýtené mastné kyseliny: 1,1 g)
sacharidy: 24 g (z toho: cukry: 20 g)
vláknina: 14 g
bielkoviny: 39 g
soľ: 0,42 g


minerály: železo 18,8 mg / 134%*; fosfor 1418 mg / 203%*; horčík 598 mg / 159%*; zinok 9,46 mg / 95%*; meď 1,65 mg / 165%*; mangán 11,8 mg / 591%*; draslík 1170 mg / 59%*
vitamíny: tiamín (B1) 1,02 mg / 93%*; vitamín B6 1,18 mg / 84%*; kyselina listová 173 μg / 87%*
* denné referenčné príjmy vitamínov a minerálnych látok (dospelí).
Zloženie:
konopný proteínový prášok*, cukor z kokosových kvetov*, vanilkový extrakt* 1,5%, prírodná aróma (vanilka), morská soľ.
* = bio, z ekologického poľnohospodárstva
Krajina pôvodu:
suroviny EÚ / mimo EÚ, vyrobené na Slovensku
Popis produktu

SUM BE VEGAN HERO TM je nová séria BIO certifikovaných konopných proteínov na prípravu výživných koktejlov. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou alebo rastlinným mliekom, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané BIO suroviny a iba prírodné arómy. Jemne osladený bio nektárom z kokosových kvetov. Bez GMO či akýchkoľvek umelých aditív. Prirodzene nutrične hodnotná zmes na prípravu koktejlu s vysokým obsahom komplexných bielkovín (až do 40%). V balení praktická odmerka 30g.

Hlavné zložky výrobku SUM BE VEGAN HERO TM VANILLA:

*Konopný proteín, BIO, raw. Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikronutrienty.

*Vanilkový extrakt bio. Získaný z pravej vanilky, pestovanej v kontrolovanom ekologickom poľnohospodárstve. Znamená to najmä zachovaný ekosystém a žiadne chemikálie - nie len vo výslednom produkte ale aj v lokalite, kde sa vanilka pestuje. Kúpou produktu s ekologicky pestovanými surovinami prispievate k zachovaniu ekosystémov v týchto lokalitách. A k mnohému ďalšiemu. To dáva zmysel.